Новорічні іграшки

У житті кожного є місце для найрізноманітніших урочистостей і свят, але саме Новий Рік залишається для багатьох з нас найулюбленішим. Для того щоб зустріти його у всеозброєнні, потрібно завчасно подбати про придбання необхідних святкових аксесуарів і новорічної атрибутики.

Свято до нас приходить. Новорічні іграшки на ялинку для створення чарівної атмосфери

Різнокольорові кулі, витончені підвіски, симпатичні сніговички - їх дістають з антресолей або з комор з особливим почуттям, це з дитинства зворушливий ритуал. Але для того, щоб надати новизну декору будинку, напередодні свята бажано новорічні іграшки на ялинку купити, адже навіть один-два нових предметів здатні освіжити звичну погляду картину. Для створення чарівної атмосфери необхідно подбати та про допоміжні елементи: прекрасним доповненням святкового інтер'єру стануть ошатні новорічні серветки, гірлянди, ялинові композиції, декоративні свічки на Новий Рік.
Перш ніж купити новорічні іграшки, спробуйте визначити, яким ви хочете бачити декорований простір, візьміть на озброєння найбільш популярні та актуальні стилі оформлення:

  • еко-стиль з переважанням натуральних матеріалів, дерев'яних підвісок;
  • еклектичний ретро-стиль;
  • "казковий" стиль з використанням підвісних фігурок: конячок, оленів, пташок, Діда Мороза зі Снігуронькою;
  • мінімалістичний декор, витриманий в одному кольорі.

Вибираючи декор для Різдва, не відступайте від основного задуму: нехай створені вами декорації будуть гармонійно поєднуватися один з одним.

Свято з розмахом: новорічні іграшки на ялинку

Нехай підготовка до Нового року не обмежиться прикрасою ялинки! Мають чудовий вигляд майстерно прикрашені дверні та віконні прорізи, тематичні статуетки й вазочки, різнокольорові гірлянди, традиційні віночки та "грона" зі скляних кульок. Коли мова заходить про декорування великого простору, про створення новорічних композицій, розумним рішенням стануть іграшки на ялинку. Для мінімалістичної прикраси ялинки вам можуть знадобитися однотонні кулі різних розмірів, для безпечного декору на дитяче свято - всілякі підвіски-подушечки, сніжинки з поролону, дерев'яні будиночки, птахи з флізеліну. Вигідно і зручно закупити новорічні кулі гуртом, коли необхідно в єдиному стилі прикрасити офісні приміщення.

Розробка сайтів WCube.com.ua