Господарські товари

Інтернет-магазин Decorize - це онлайн-супермаркет для господинь і творчих людей. Ми пропонуємо широкий перелік товарів, які можуть стати в нагоді в різних хобі та просто у веденні домашнього господарства. Особливо затребувані різноманітні господарські товари для будинку: одноразові пакети для сміття і посуд, форми для десертів, серветки, предмети для прибирання та інші дрібниці. Всі їх можна придбати за доступними цінами на нашому сайті.

Багатий вибір в магазині Decorize

На прилавках онлайн-супермаркету ми намагаємося уявити максимально широкий асортимент господарських товарів різного типу. У категорію потрапляють в першу чергу пластмасові вироби, одноразовий посуд, засоби для чищення та інші речі, які корисні при веденні домашнього господарства. Ми намагаємося підбирати господарські товари:

 • потрібні в домашньому побуті. Багато пластикових виробів, що полегшують прибирання;
 • корисні в офісі або виробничому приміщенні. Ті ж дешеві товари на зразок скотча, плівки та подібних речей допоможуть організувати роботу в рази ефективніше;
 • знадобляться на природі. Особливо часто в цих цілях купують побутові товари: одноразові тарілки, пакети, серветки.

Нерідко предмети з категорії господарських товарів для будинку беруть разом з якимись речами для хобі. Наприклад, закуповуючи матеріали для флористів , можна взяти з собою плівку або пакувальний скотч, а вибираючи предмети для декупажу, варто придбати гарні серветки.

Госптовари оптом і в роздріб в Україні

Компанія Decorize продає госптовари оптом і роздрібними партіями. Ми співпрацюємо з різними категоріями покупців. Найчастіше до нас звертаються:

 • домогосподарки або просто жінки, яким хочеться прикрасити квартиру або інше житло. Вони беруть красивий декор для будинку , купують цікавий посуд або штучні квіти, закуповуються прикрасами до свят;
 • бізнесмени, які купують господарські товари оптом для подальшого перепродажу. Ми тільки раді відвантажити невеликі, середні або навіть великі партії товарів, починаючи від дрібного декору і закінчуючи засобами для чищення або іншими товарами для кухні;
 • творчі студії. Для таких покупців у нас в продажу господарських товарів є все, що тільки може стати в нагоді під час майстер-класів. При бажанні ви можете замовити оптом добірку товарів для певного виду хобі і менеджер підбере предмети сам.

Звертайтеся в компанію Decorize, якщо вас зацікавить наш асортимент. Співпраця з нами має чимало переваг.

Чому ми? П'ять причин замовляти в Decorize

Приймаючи рішення господарські товари купити в компанії Decorize, ви отримуєте наступні можливості:

 1. Вибір з обширного каталогу, в якому величезна кількість найменувань товарів.
 2. Вигідні ціни, які дозволяють закуповуватися без особливого збитку бюджету.
 3. Оперативна доставка по Києву і Україні.
 4. Різноманітні умови оплати, що дозволяють вибрати найбільш зручний будь-якому клієнту варіант.
 5. Впевненість в якості кожного придбаного предмета.

Приходьте в магазин Decorize і купуйте у нас домашній декор, господарські товари та інші потрібні дрібниці. Усі питання щодо оплати та доставки можна задати по телефону менеджеру. Телефонуйте!

Розробка сайтів WCube.com.ua