- посуд одноразовий, форми для десертів

Одноразовий посуд - це ідеальне рішення для свят на роботі, фуршетів або поїздок на природу з великою компанією. Універсальний і практичний, він дозволяє позбутися від безлічі турбот, з якими стикаються організатори заходу, після його закінчення. Ви більше не будете страждати від нестачі ложок або тарілок: закупити заздалегідь красивий одноразовий посуд оптом можна в компанії Decorize.

Ще кілька років тому одноразовий посуд для кави або сніданку викликав у більшості захисників природи негативну реакцію, але сьогодні це не так. Розроблений біорозкладний пластик швидко розпадається, не забруднюючи навколишнє середовище. Велика частина продукції в нашому каталозі відноситься саме до цього класу.

Асортимент товарів

Якщо ви вирішили придбати пластиковий посуд одноразовий на Україні, найкращим місцем для оформлення покупки буде інтернет-магазин Decorize. Наша компанія пропонує широкий асортимент цієї та суміжної продукції, в який входять:

 • оригінальні форми для десертів і коробки для тортів;
 • прикраси для коктейлів;
 • зубочистки, шпажки, палички для їжі;
 • кольоровий одноразовий посуд, включаючи тарілки із пластику й паперу;
 • ложки, вилки, ножі різних форм;
 • пластикові стаканчики та паперові склянки;
 • формочки, відра, інша тара.

До речі, при покупці не забудьте придбати сміттєві пакети, адже після заходу використаний одноразовий паперовий посуд доведеться викинути. Пакети для сміття та інші предмети для прибирання допоможуть прибрати швидко і з комфортом.

Переваги використання

Одноразовий посуд оптом знадобиться в будь-який час року: в теплі дні він допоможе організувати пікнік, взимку з його допомогою значно спроститься збір компанії на корпоратив або спільне святкування Нового року. Переваги використання одноразової продукції:

 • Мінімальні витрати на прибирання, економія часу. Посуд не вимагає миття або дбайливого складання, легко утилізується.
 • Практичність. Пластикові тарілки, чашки можна використовувати в будь-якій сфері, вони не бояться мікрохвильовки та інших сучасних девайсів.
 • Низька вартість. Витрати на покупку не такі великі, щоб розглядати це як серйозну статтю витрат, якщо, звичайно, ви не відкриваєте кафе, де їжа подається на пластикових тарілках.
 • Можливість замовити посуд з логотипом. Такі вироби відмінно виглядають на презентаціях і дегустаціях. Але перш ніж обзавестися логотипом на паперових тарілках, необхідно спочатку закупити сам посуд.
 • Простота утилізації. Особливо це стосується паперових виробів, які можна або здати на повторну переробку, або просто відправити в компост.

Інтернет-магазин Decorize на Україні

Інтернет-магазин Decorize пропонує всім бажаючим купити одноразовий посуд оптом і в роздріб. У нас широкий вибір різноманітних дизайнів: є святкові вироби, дорогі і якісні, а є і рішення для невибагливою компанії, яка бажає заощадити на закупівлю. Крім того, у нас можна купити й інші товари для будинку, наприклад, губки кухонні, папір, святковий декор, стрічки та багато іншого.

Низька ціна одноразового посуду для свята - одне з головних переваг закупівлі в магазині Decorize. Незважаючи на те, що ми пропонуємо якісні вироби від провідних виробників, ми зберігаємо доступну вартість всіх товарів. Додатковий плюс - оперативна доставка по Києву і в інші райони України.

Розробка сайтів WCube.com.ua