- пакети одноразові

В сфері упаковки зустрічаються найрізноманітніші матеріали. На сучасному ринку оптових, роздрібних продажів асортимент даної продукції просто величезний. Але найбільш поширеним варіантом є пакети, які виготовляють з різноманітної сировини (поліетилен, папір та інше). На матеріал, розмір, форму впливає призначення готової продукції.

Пакети і їх класифікація

Сьогодні в кожному спеціалізованому інтернет-магазині можна придбати будь-який вид пакувального матеріалу. Особливо в тому випадку, якщо вас цікавлять пакети оптом. Роздрібний продаж здійснюється не тільки в онлайн-режимі. Придбати одноразові вироби можна в будь-якому супермаркеті, магазині.

Але які відмінності мають пакувальні матеріали? Вони класифікуються за певними видами. Бувають:

  • сміттєві пакети;
  • продукція з вирубними або припаяними ручками;
  • біорозкладні, целофанові вироби;
  • пакувальні крафтові пакети в однотонному оформленні або з малюнком;
  • подарункові вироби з ламінованого паперу;
  • «майки»;
  • продукція для дрібної фасовки з різноманітними замками.

Готові вироби з поліетилену, паперу, вторсировини бувають різних розмірів. Незважаючи на встановлені стандарти, багато компаній виробляють продукцію за своїми шаблонами або індивідуальними розробками замовників. Але в цьому випадку ціна на загальну закупівлю значно зростає. Хоча така послуга сьогодні вельми популярна. Нерідко замовляють друк логотипів на готовому виробі.

Пакети оптом і в роздріб

Якщо вас цікавлять оптові продажі, то спочатку слід визначитися з видом продукції. Найбільш затребуваним варіантом є поліетиленові пакети. Їх використовують як для фасування, пакування, так і з метою подальшого перепродажу (при оптовій закупівлі виробів з вирубними або припаяними ручками, «майок»).

Якщо ви тільки починаєте свій бізнес, то не потрібно забувати про витрати. Вироби з крафта, вторсировини та іншого паперу коштують значно дорожче. Порівнюючи ціну на стандартні фасувальні матеріали і продукцію з зіп-замками, то перші обійдуться дешевше. Багато компаній сьогодні пропонують купити пакети оптом за передоплатою або з відстрочкою платежу. Але слід враховувати, що в другому випадку оптова ціна трохи зросте. Сучасні фірми, що здійснюють свою діяльність в Києві, на території України і за її межами, пропонують найрізноманітніші умови співпраці малому, середньому, великому бізнесу.

На нашому сайті ви можете не тільки замовити пакувальні вироби, але ще придбати унікальні, декоративні серветки з багатошарової тонкого паперу. Ми здійснюємо продаж різноманітних виробів. Ви можете придбати у нас як пакети «майки», «банан», так і продукцію з переробленого паперу для подарунків, упаковки.

Ми надаємо можливість кожному купити пакети вигідно. Причому зробити це можна оптом і в роздріб. Повний асортимент продукції представлений на нашому сайті. Тут же є опція зворотного зв'язку. У нас ви знайдете все для декору, творчості, флористики.

Розробка сайтів WCube.com.ua