- для кухні, гігієни, прибирання

Прибирання - це неминуча справа, якою змушені займатися практично всі. Будь то власна квартира, офіс, торгова площадка, гараж або будь-який інший простір - підтримувати чистоту там просто необхідно. А щоб це зробити найбільш успішно, необхідні різноманітні товари для прибирання. Кожен підбирає мінімальний набір засобів та інструментів в суворій відповідності зі своїми потребами. І будьте впевнені, що все шукане точно буде представлено на сайті компанії Decorize.

Асортимент нашого сайту

В інтернет-магазині decorize.com.ua присутні господарські товари для прибирання в великому асортименті. У каталозі ви знайдете:

Ми весь час піклуємося про те, щоб збільшити кількість пропонованих нами товарів для прибирання будинку. Саме тому радимо стежити за нашими оновленнями. Ми поставляємо продукцію тільки кращих європейських заводів, тому про якість придбаних у нас позицій, ви можете зовсім не турбуватися. У разі, якщо товар виявився бракованим або не підійшов з якихось причин, ми розглядаємо можливість повернення або обміну. ​​

Співпраця з оптовиками

Ми з задоволенням готові співпрацювати, як з фізичними особами, так і з підприємцями, зацікавленими в тому, щоб товари для прибирання купити в оптовому кількості. Ми готові забезпечити вигідні умови для співпраці з оптовими покупцями.

Зверніть увагу, що для того, щоб скористатися особливими умовами для оптовиків, потрібно оформити замовлення на покупку приладдя для прибирання мінімум на 500 гривень. Про всі інші нюанси співпраці вам із задоволенням розкажуть наші менеджери, якщо ви звернетеся до них телефоном (050) 3714433 або напишіть листа на електронну пошту MAIL@DECORIZE.COM.UA.

Разом із замовленням клієнт отримає всі документи, необхідні при співпраці з юридичними особами.

Як оформити замовлення

Для того, щоб замовити бажане, необхідно просто додати потрібні товарні позиції у свій «Кошик». Оплата інвентарю для прибирання будинку може здійснюватися:

  • для фізичних осіб післяплатою, якщо мова йде про пересилання «Новою Поштою», а також по карті «Приват Банку»;
  • для юридичних осіб безготівковим платежем.

Доставка здійснюється не тільки по Києву, але і по всіх інших містах України. Співпраця з клієнтами з інших країн неможливо з технічних причин. Транспортування обраних товарів можливе не тільки через «Нову Пошту», а й через будь-яку транспортну компанію. Ціна буде розраховуватися, виходячи з габаритів вантажу і тарифів перевізника.

Розробка сайтів WCube.com.ua