Декоративна стрічка

Декоративні стрічки - це незамінний елемент різних флористичних композицій. Подібні вироби не тільки дозволяють надійно зафіксувати окремі стебла в необхідному положенні, але надати букету бездоганний естетичний вид.

В широкому асортименті продукції, представленої в нашому інтернет-магазині, будь-який бажаючий легко знайде для себе все необхідне для створення справжніх шедеврів.

Висока якість за прийнятною ціною

Ми вже більше 20 років функціонуємо на сучасному ринку України, співпрацюємо як з великими флористичними і дизайнерськими компаніями, так і початківцями майстрами. Реалізуємо продукцію оптом і в роздріб в Київ і будь-які інші міста.

За довгі роки налагодили співпрацю з надійними і добросовісними польськими постачальниками. Тому гарантуємо високу якість продукції, 100% відповідність Європейським нормам і стандартам.

Для зручності користувачів ми відсортували декоративні стрічки по різновидах. Серед них:

  • атласні стрічки;
  • тканинні вироби
  • мереживні стрічки;
  • поліпропіленові.

Окремою категорією можна виділити плетену, репсову, золоту, тасьму, стрічки з візерунками, стрічку-тафту, з мішковини, тафти, органзи та інших матеріалів, часто використовуваних флористами для декору.

Декоративні стрічки можуть бути найрізноманітнішої ширини, забарвлення, щільності.

Ідеї оформлення

Атласна тасьма - це універсальне прикраса, за допомогою якої можна зробити будь-який букет незвичайним та індивідуальним. Завдяки досить широкому спектру різноманітних відтінків досвідчені флористи можуть дозволити собі не стримувати фантазію, створюючи свої ексклюзивні шедеври.

Репс - це унікальний матеріал. Він має м'яку, візуально повітряну текстуру, легко згинається. Тому користується величезною затребуваністю у оформлювачів живих і штучних букетів .

Також у нас можна купити декоративні стрічки з поліпропілену. Такі вироби відмінно тримають форму, мають яскраві насичені відтінки, легко розділяються на смужки і не розпушуются на кінцях.

Стандартна ширина тейп-стрічки - трохи більше сантиметра. Подібні флористичні матеріали можуть бути найрізноманітніших кольорів. Але, особливою популярністю у дизайнерів користуються природні відтінки зеленого та коричневого. Така тасьма особливо міцна, водонепроникна, еластична, при розтягуванні стає липкою, за рахунок дрібних складок, в порожнинах яких знаходиться клей.

Ошатна біла органза часто використовується флористами при виготовленні весільних букетів. Різнокольоровими стрічками з такого матеріалу можна декорувати упаковку або обмотувати стебла.

Прекрасно поєднується з іншими матеріалами штучна сітка. Вона може бути різнокольоровою, однотонною або прикрашеною люрексом. Така сировина використовується в якості повноцінної упаковки або як один з елементів дрібного декору .

Використання того чи іншого варіанту напряму залежатиме від виду упаковки і переваг флориста, що оформляє композицію.

Розробка сайтів WCube.com.ua