Штучні букети

Вперше штучні букети і декорації з них стали створювати в Стародавньому Китаї. Набагато пізніше ця традиція відродилася в Новому Світі - початок дев'ятнадцятого століття ознаменувався першими спробами створити правдоподібні копії живих квітів з тканинного або целюлозного матеріалу. Але тоді ці вироби були дуже далекі від досконалості, краси ліній і природності забарвлення, фактури живих квіткових рослин.

Практично ідеальні букети зі штучних квітів стали виготовляти порівняно недавно, вже в новому тисячолітті. Завдяки стрімкому розвитку наукового прогресу, технологій з'явилася маса інноваційних синтетичних матеріалів, що володіють відмінними споживчими властивостями: прекрасним зовнішнім виглядом, довговічністю, і головне, дешевизною. Це дозволило створювати штучні квіти для декору, які повністю повторюють зовнішній вигляд оригіналу і в підсумку, коштують, навіть дешевше.

Але крім дешевизни і відмінного зовнішнього вигляду, букети штучних квітів володіють також масою інших переваг для споживачів.

Переваги штучних букетів для інтер'єру

Такі досконалі з точки зору естетики предмети декору, як штучні квіти, мають масу переваг над природними прототипами:

  • Вони не потребують догляду. Якщо живі рослини необхідно вирощувати в горщиках із земляною сумішшю або нетривалий час зберігати в вазах з водою, то штучні букети купити і поставити можна в будь-який порожній декоративна посудина. І в подальшому, природно, ніякого поливу, підгодівлі, обрізки, обприскування від шкідників / хвороб практикувати немає потреби. Все, що необхідно для догляду за цими декораціями - періодично видаляти з них скупчення пилу.
  • Всі матеріали, використовувані для виробництва штучних квітів, абсолютно безпечні. Ні маленькі діти, ні домашні тварини не зможуть завдати шкоди власному здоров'ю від тактильного контакту з ними або після зняття смакової проби.
  • Довговічність штучних квітів не йде ні в яке порівняння з терміном життя живих прототипів. Наприклад, якщо на ювілей підприємства або загальне свято (23 лютого, 8 березня) закупити штучні букети оптом і презентувати співробітникам, вони не один рік будуть нагадувати їм про вашу увагу.

Єдиною значущю відмінністю штучних квітів від живих є повна відсутність природного аромату. І якими б гарними не були штучні орхідеї або троянди, виділяти настільки властиве їм амбре вони не зможуть. Але в багатьох випадках цей недолік обертається позитивною стороною, адже сильні квіткові аромати в спальній кімнаті сприяють порушенням сну, викликають ранкові головні болі. А вже для алергіків сучасні декоративні квіти без запаху є справжнім порятунком.

Розробка сайтів WCube.com.ua