Пакувальний папір

Пакувальний папір дозволяє створювати урочисту атмосферу. Найпростіший сувенір або букет стануть відмінним сюрпризом, якщо упакувати їх в коробку або красиво обернути плівкою. Величезний асортимент флористичного паперу і декоративної упаковки для подарунків дозволяє комбінувати їх між собою, створюючи будь-які форми, комбінації. На окрему увагу заслуговує упаковка для квітів , яка дозволяє зробити будь-який букет унікальним, бездоганним, особливим.

Види пакувального паперу

Існує декілька поширених різновидів:

  • гофрований,
  • крафт,
  • подарункова,
  • тіш'ю,
  • для квітів.

До уваги покупців представлені рулони і окремі листи для зручності застосування в різних умовах.

Гофрований і рельєфний папір має безліч відтінків різної насиченості. Він довго утримує задану форму, що дозволяє не тільки оформляти з його допомогою подарунки, але ще створювати справжні шедеври дизайнерського мистецтва. Зазвичай це пакувальний папір в рулонах, якими зручно користуватися. Застосовують такі декоративні вироби з метою обгорнути цукерки, вироби, аплікації.

Подарунковий обгортковий папір користується попитом у продавців, флористів, які паралельно займаються упаковкою сувенірів. Її використовують умільці, декоратори, дизайнери і всі, хто захоплюється творчістю. Купити пакувальний папір можна для будинку, щоб завжди мати під рукою в разі потреби швидко і легко створити креативний сюрприз.

Тіш'ю - це тонкий, гладкий папір, який використовують для декорування невеликих за розміром подарунків, сувенірів, а також для створення аплікацій, орігамі. Часто його застосовують замість флористичної паперу для упаковки квітів, для створення обсягу в коробках, банках, щоб укласти сувенір на своєрідну «подушку». Він тримає форму, не всідається при тривалому транспортуванні, подальшому зберіганні.

До уваги покупців пропонуються пакети поліетиленові , які можуть мати всілякі забарвлення і розміри. У них можна презентувати подарунки, транспортувати, зберігати сувеніри. Великий асортимент задовольнить попит великих компаній, а також бізнесменів.

Пакети можуть застосовуватися з метою упаковки подарунків на місці або для роздрібного продажу на ваших точках.

Рекомендується придбати кілька видів упаковки в листах і рулонах, пакети різної форми і відтінків, а також декор для квітів. Це можуть бути целофанові або паперові обгорткові матеріали у формі конуса, трапеції, трикутника - так дизайнер зуміє збирати різні креативні букети.

Як вибрати і де купити

Усім, хто займається упакуванням подарунків або має відношення до флористичного бізнесу вигідніше купувати відразу всі елементи дизайну. Пакувальний папір оптом, придбаний на нашому сайті, дозволить заощадити бюджетні кошти і запропонувати широкий вибір послуг кінцевому споживачеві. Ми пропонуємо всі відтінки і різновиди паперу, пакетів, стрічки, щоб розширити вибір для покупців, привернути нових клієнтів і отримати максимум вигоди від бізнесу. Обгортковий папір і все для упаковки подарунків дозволять зробити презенти важливим людям, родичам, начальству, просто хорошій людині.

Різноманіття відтінків пакувального паперу для подарунків допоможе розробляти оригінальні дизайни до будь-якого свята, від Нового року, до Дня народження або Пасхи.

Жителі України та Києва можуть замовити пакувальний папір для подарунків, квітів, інші подібні товари на нашому сайті. Ми пропонуємо великий асортимент товарів високої якості за низькими цінами. Папір в рулонах, пакети, плівка і все для упаковки подарунків ви знайдете в одному місці. Зручні способи оплати та доставки допоможуть отримати обраний товар максимально швидко.

Розробка сайтів WCube.com.ua