- подарункові коробки

На свята прийнято підносити різноманітні презенти рідним, друзям, близьким і колегам. До вибору подарунка варто поставитися якомога відповідальніше. Якась дрібниця з найближчого магазину сувенірів або такого ж відділу в супермаркеті навряд чи підійде. Більш того, такий подарунок може навіть зіпсувати настрій ювіляру. А тому презент повинен бути підібраний з урахуванням інтересів і смаків того людини, для яких він призначається.

Але навіть правильного підбору сувеніра ще недостатньо. Буде потрібно ще гідна упаковка. Подарункові коробки повинні відразу привертати увагу і мати гарний дизайн. А щоб красиво упакувати квіти, потрібна атласна стрічка - вона додасть букету особливу чарівність.

Навіщо потрібна подарункова упаковка

Нерідко подарунок підносять без будь-якої упаковки. Але це допустимо тільки в домашніх умовах і без свідків. Однак при цьому втрачається урочистість події й істотно знижується його значимість. Особливо актуально це, якщо в приміщенні, де відбувається святкування, багато гостей - враження від свята буде безнадійно зіпсовано.

Неприпустимо загортати подарунок в стару газету. Недарма в недавньому ще минулого рекомендували вручати подарунок розпакованим - гості будуть бачити сам сувенір, а не непоказну газетну обгортку. Сьогодні ця порада неактуальна, оскільки є красивий і міцний  подарунковий папір з нанесеними на ньому різноманітними малюнками. Він представляється ідеальним засобом для упаковки коробок з сувенірами або книг.

Великі коробки картонні подарункові - не менш популярна упаковка. Вони використовуються, якщо ювіляру планується вручити електроніку, побутову техніку або набір інструментів.

Переваги подарункової упаковки

Зручні подарункові коробки купити - це не якась там примха. Красиві коробки для подарунків в інтернет-магазині Decorize мають чимало переваг:

  • доступні ціни;
  • привабливий дизайн;
  • широкий асортимент;
  • можливість підібрати святкову коробку по дизайну і розміру.

При бажанні ви можете детально переглянути наш каталог і вибрати товари для упаковки подарунків відповідно до сувеніра, уподобаннями ювіляра і тематикою свята.

Декоративна упаковка - лише супутній товар. Але пакувальні подарункові коробки надзвичайно популярні в Києві, оскільки дають можливість не тільки упакувати подарунок, але і прикрасити його, додати святу особливого значення, підкреслити урочистість події. В інтернет-магазині Decorize ви можете недорого придбати подарункові коробки оптом з доставкою по всій Україні - для бізнесу або просто так, щоб мати можливість в будь-який момент упакувати будь-який презент і піднести його хорошій людині. Оригінальні подарункові упаковки від Decorize надійні та привабливі.

Розробка сайтів WCube.com.ua