Подарункова упаковка

Приємно отримувати подарунки. Удвічі приємно, коли красива упаковка приховує від погляду вміст. Тут же включається уява, що пропонує масу варіантів. Не дарма стверджують, що цінне не тільки свято, а й його передчуття. Так і презент, упакований за всіма правилами дизайнерського мистецтва, створює інтригу, яка тільки розростається з кожним витком декоративного паперу, поступово відкриває суть подарунка.

Види подарункової упаковки

Фантазія підказує масу варіантів для декоративної упаковки та оформлення подарунків. У хід йдуть штучні квіти, плетені кошики, ящики, сітка, органза, стрічки. Найпопулярнішими стали:

  • подарункові коробки;
  • оригінальні паперові пакети;
  • декоративні конверти;
  • подарунковий папір.

Ці різновиди, крім паперу, вже готові до вживання. На перший погляд завдання просте. Купити подарунок і поставити його в пакет або покласти в конверт. Тут і починається найцікавіше. Перше враження стає найсильнішим. Тому перш, ніж купити подарункову упаковку , необхідно в загальних рисах уявляти бажаний результат. До підбору кольору, малюнка і стилю красивої подарункової упаковки потрібно поставитися відповідально.

Оригінальні подарункові упаковки

Вони чудово підійдуть для дружніх подарунків або вручення жартівливих презентів. У дизайні часто використовується крафт-папір . Його невисока ціна в поєднанні з багатством вибору дозволяє знайти варіант, що доповнює або відтіняє подарунок.

Для подарункової упаковки пляшок підійдуть пакети подовженої форми або папір для подарункової упаковки. Дизайнер оформить пляшку в будь-якому обраному стилі, віддаючи перевагу смакам замовника.

Для збереження крихких предметів краще використовувати подарункові коробки. Жорсткий каркас забезпечить захист від різких рухів і випадкових ударів.

Подарункова листівка з гумористичним змістом нагадає про наближення події, доповнить основний подарунок добрими побажаннями. У деяких моделях на внутрішній стороні передбачена спеціальна кишеня для грошей.

Ексклюзивні варіанти подарункової упаковки

Вона доречна для значущих заходів: ювілею, річниці весілля, дати виходу на пенсію, підвищення по службі. Унікальне дизайнерське рішення відображає атмосферу свята, підкреслює індивідуальність, виконує функцію гідного обрамлення. Вона повинна відповідати особистості того, кому призначений подарунок.

Не варто дарувати рожевий конверт з милими собачками суворому полковнику, який отримав певне звання. Для створення відповідного антуражу використовуються подарункові пакети і коробки строгих стриманих кольорів, виготовлені з якісного матеріалу, мають презентабельний вигляд і дорогі декоративні елементи. Для створення завершеного образу можуть використовуватися стрічки для декору.

Подарункова упаковка для тематичного оформлення

Коли в Україні наближаються спільні свята, такі як Новий рік, Міжнародний жіночий день, День закоханих, керівництво компаній замислюється про вручення презентів всьому колективу або його частині. Щоб зберегти тематичну єдність, зручніше придбати подарункову упаковку оптом. Таке замовлення істотно заощадить кошти і підтримає корпоративний дух колективу.

Інтернет-магазин пропонує переглянути каталоги подарункової продукції, де представлений весь асортимент. Тепер в Києві не доведеться цілий день витратити на пошуки оригінальної і красивою упаковки, її можна замовити прямо на сайті.

Розробка сайтів WCube.com.ua